Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 80 m² Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos Mata de Sao Joao villa ligt slechts 550 meter van de Parque Municipal Klaus Peters en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Het Museu ao Céu Aberto da Tartaruga Marinha is op wandelafstand van nog geen 13 minuten ervandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Kasteel Garcia d'Ávila, gelegen op circa 2 km afstand.
De 2-slaapkamer Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa heeft uitzicht op de zee. Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Een complete keuken van de villa is uitgerust met keukengerei. Gasten vinden Sabor Da Vila- Restaurante do Zequinha op 400 meter afstand. Er is ook een busstation, Final de Linha, op 10 minuten lopen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Shopping Agua Viva568 km
- Igreja Batista Missionaria310 km
- Instituto Baleia Jubarte514 km
- Galeria Basilio574 km
- Lavanderia Laundromat Praia do Forte512 km
- Schildpaddenopvang van Projeto TAMAR433 km
- Parque Municipal Klaus Peters396 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes63 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa?
Gasten van Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa?
Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa beschikt over een complete keuken met keukengerei. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in strand Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa?
Strand Terraces Porto Das Baleias Praia Do Forte 2 Quartos villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk de Parque Municipal Klaus Peters en het Museu ao Céu Aberto da Tartaruga Marinha bereiken, die respectievelijk slechts 550 meter van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.